T: +90 212 321 6666

Biz Kimiz?

Her büyük tasarım, bir hikayeyle başlar

1987 Yılında Pangaltı Eşrefefendi Sokakta fotoğraf kaplama hizmetleri sunarak ticari faaliyetimize başladık.

Bu dönemde, Türkiye’ de bir ilk gerçekleştirerek fotoblok üzerine laminasyonlu fotoğrafların sıvanması hizmetlerini verdik.

1994 Yılında Dijital Baskıcılığa geçişi başlatan ilk transfer baskı makinesi Raster Graphics baskı makinesini bünyemize kattık.

2014 Yılında Büyüyen ve gelişen yapımızın gereksinimi olarak; şu anda ikamet ettiğimiz Seyrantepe Altınay Caddesine taşındık.

Mask Reklam ve Tasarım olarak; Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen firmalarına en uygun çözümü en kısa sürede ve en iyi fiyatla sunar, Keşif , tasarım, üretim, nakliye, montaj ve satış sonrası hizmetimizle, gerçek çözüm ortağı olarak çalışırız.

Kreatif kadromuzun ve müşteri ilişkileri takip birimlerimizin yanı sıra; Ahşap, metal, pleksi, boya ve baskı atölyelerimiz ,Dünyanın en iyi markası olarak bilinen MİMAKİ lerden oluşan Baskı hattımız ve en önemlisi her biri işinin ustası olan 50 kişilik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Rekabetin arttığı şu günlerde, firmaların doğru pazarlama stratejileri ile öne çıkmasında kaliteli, özgün işler yaparak aracılık etmekteyiz.

Çalıştığımız markaların hedef kitlesine yönelik etkin pazarlama iletişimi kurmasına yardım ederek, imaj kimliklerine önemli katkılar sağlamaktayız.

Reklam sektöründe kaliteli makine yatırımlarımızla, yetişmiş eğitimli iş gücümüzle, müşterilerimizin başarılarında pay sahibi olmaya devam etmek isteriz.

30 yıldır hep en güzel İlklerin peşinde olduk, olmaya devam edeceğiz...

İletişime Geçin